שאקטי מאי

קונדליני שאקטי
האנרגיה הקוסמית שחבויה בגופינו

מההיבט של היוגים הקדומים, כל התרגולים ביוגה נועדו להעיר אנרגיה עוצמתית שנמצאת במצב רדום בצ׳אקרה הראשונה שחובקת בתוכה את התודעה הגבוהה ביותר שאדם יכול לממש במימד הפיזי.
הסדנה כוללת מצגת מרהיבה שתעסוק בכל ההיבטים של קונדליני שאקטי:
איך לעורר את האנרגיה בגוף הפיזי
הסכנות הטמונות בתהליך
הקלישאות הרבות שנוצרו סביב הנושא ועוד
בנוסף הסדנה גם תכלול תרגולי נשימה, צלילים ומודרות (מחוות יד)
אז אנא הביאו איתכם מזרן יוגה
משתתפי הסדנה יקבלו את ספריה של שאקטי במתנה

שאקטי מאי

שאקטי מאי מנהלת את ״שאקטי יוגה סנטר״ מרכז רוחני מקסים בתל אביב, שהוא בית לכל בוגרי קורסים למורים ולתלמידי היוגה.
במשך 4 עשורים של ניהול מרכזי יוגה ברחבי העולם, חילקה שאקטי את זמנה בין הוראת יוגה והכשרת מורים. בסופו של דבר החליטה להקדיש את כל זמנה ומרצה להכשרת מורי יוגה, כדי שהפצת דרכה הרוחנית של היוגה תימשך, והיא לא תיעלם בין הטרנדים החולפים המרכיבים את עולם היוגה במערב.
שאקטי הקימה את פראנה יוגה קולג' כבית ספר בינלאומי ליוגה, להכשרת מורים ברחבי העולם. אחרי 30 שנות הוראה בקנדה, שאקטי חזרה לארץ והקימה את ״שאקטי יוגה סנטר״ ממוקם בתל אביב (ישראל). במשך שנים פיתחה שאקטי סגנון לימוד ייחודי וכאן טמון מקור כוחם של הקורסים אותם היא מעבירה תוך שימת דגש רב על בטיחות בשיעור, נשימה נכונה וזרימה אינטואיטיבית של אסאנות בסגנון של האטה יוגה קלאסית. שאקטי מלמדת את הסטודנטים איך ליצור ולשמר את הפראנה – כוח החיים, כל זאת תוך הבאת החשיבה למצב רוגע והנאה מדיטטיבית מרגע ההווה. במהלך הלימוד, שאקטי משלבת בין מדע היוגה למדע המודרני, שתומך במה שחוו היוגים העתיקים.
בין לימוד הקורסים השונים, מקדישה שאקטי את זמנה לתמיכה בתלמידים בוגרים ויוגים אחרים, שזקוקים לעזרה בהתגברות על מכשולים הניצבים בדרכם הרוחנית. הספרים, המאמרים והפוסטים ששאקטי מפרסמת, באים כדי לסייע לאנשים להפוך למועצמים ולבעלי רצון חופשי והכח לממש אותו. .
לאחר שעברה לגור באשראם יוגה בהודו, שהתה שנה במדבר והתנסתה בתרגול יוגה מתקדם במספר מרכזים המתמחים בהאטה יוגה, הידע של שאקטי הוא בלתי רגיל והיא מעבירה אותו הלאה בצורת הלימוד המסורתית הבנויה מקשר מורה-תלמיד, כמו גם פורומים אינטרנטיים וספרות מודפסת שהיא מוציאה בנושא.

שאקטי הוציאה לאור בעברית את הספר ״להיות״ ובאנגלית את הספר ״The enigma of self realization"
ספריה של שאקטי ניתנים חינם לכל המעוניין.

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהבחזרה לחנות